Tuesday, Feb 28th

Last update:06:53:52 PM GMT

You are here:

Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Austria turystyka wycieczki artykuły o austriackiej polityce gospodarce Wiedeń Hainburg Burgenland

Nie bądź małpą. W Nowym Roku ucz się języków

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 

Sylwester i początek stycznia to okres, kiedy podsumowujemy swoje dotychczasowe dokonania i składamy postanowienia noworoczne. Zazwyczaj niewiele z tych postanowień nie wynika, gdyż postawione cele są zbyt ambitne. Mamy na to sposób - z naszymi bezpłatnymi kursami internetowymi w niezobowiązującej formie poznasz podstawy nowego języka, a później sam zobaczysz, co dalej.

Bezpłatne kursy internetowe

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 6
SłabyŚwietny 

Nauka języka ukraińskiego, białoruskiego, słowackiego i niemieckiego, a może czeski lub węgierski? Na naszym portalu możesz zapisać się na wiele ciekawych bezpłatnych kursów internetowych oraz newsletterów. Spróbuj, jeśli nawet Ci się nie spodoba, po prostu się wypiszesz.

Burgenland: austriacka Holandia

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 13
SłabyŚwietny 

Burgenland jest z pewnością najmniej znanym wśród Polaków krajem związkowym Austrii. I chociaż nie ma tu wysokich alpejskich szczytów ani dużych miast, warto się tym regionem zainteresować.

Jak dojechać do Wiednia

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 7
SłabyŚwietny 

Z południowej Polski do Wiednia da się dojechać nawet w ciągu pięciu godzin. To krócej, niż nad morze i niewiele dłużej, niż do Warszawy. Niestety, połączenia komunikacją publiczną nie są zbyt dogodne i nie należą do tanich.

Ranking europosłów zaangażowanych w sprawy Partnerstwa Wschodniego

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 14
SłabyŚwietny 

Relacje Polski i Unii Europejskiej ze wschodnimi sąsiadami – to nie tylko kwestia wielkiej polityki, ale sprawa od której zależy dobrobyt wielu polskich gmin i regionów. I to nie tylko tych przygranicznych. Na ile wykorzystujemy szanse, związane ze współpracą z Ukrainą i Białorusią? W tym kontekście warto przypomnieć o działaniach polskich europosłów, którzy nie tylko ładnie się wypowiadają o sprawach wschodnich, ale robią coś konkretnego dla rozwiązania problemów istniejących na linii Polska-Wschód.

Strona 1 z 4

----

Zobacz też:

Noclegi w Bratysławie

Hotele w Wiedniu

Spodobało się? Jesteś tu pierwszy raz? Zostań z nami na dłużej! Zapisz się na newsletter (w każdej chwili możesz się wypisać) i polub naszą stronę na Facebooku:

www.facebook.com/porteuropa.eu

Wpisz swój adres e-mail.
Będziesz otrzymywał nasz newsletter.
adres e-mail
Miasto