Tuesday, Feb 28th

Last update:06:53:52 PM GMT

You are here:

Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Unia Europejska

Wpisz swój adres e-mail.
Będziesz otrzymywał nasz newsletter.
adres e-mail
Miasto

Nie bądź małpą. W Nowym Roku ucz się języków

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 

Sylwester i początek stycznia to okres, kiedy podsumowujemy swoje dotychczasowe dokonania i składamy postanowienia noworoczne. Zazwyczaj niewiele z tych postanowień nie wynika, gdyż postawione cele są zbyt ambitne. Mamy na to sposób - z naszymi bezpłatnymi kursami internetowymi w niezobowiązującej formie poznasz podstawy nowego języka, a później sam zobaczysz, co dalej.

Bezpłatne kursy internetowe

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 6
SłabyŚwietny 

Nauka języka ukraińskiego, białoruskiego, słowackiego i niemieckiego, a może czeski lub węgierski? Na naszym portalu możesz zapisać się na wiele ciekawych bezpłatnych kursów internetowych oraz newsletterów. Spróbuj, jeśli nawet Ci się nie spodoba, po prostu się wypiszesz.

Ranking europosłów zaangażowanych w sprawy Partnerstwa Wschodniego

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 14
SłabyŚwietny 

Relacje Polski i Unii Europejskiej ze wschodnimi sąsiadami – to nie tylko kwestia wielkiej polityki, ale sprawa od której zależy dobrobyt wielu polskich gmin i regionów. I to nie tylko tych przygranicznych. Na ile wykorzystujemy szanse, związane ze współpracą z Ukrainą i Białorusią? W tym kontekście warto przypomnieć o działaniach polskich europosłów, którzy nie tylko ładnie się wypowiadają o sprawach wschodnich, ale robią coś konkretnego dla rozwiązania problemów istniejących na linii Polska-Wschód.

Grecja bez euro – to możliwe

Email Drukuj PDF

Wystąpienie Grecji ze strefy euro jest o wiele bardziej realnym wariantem, niż twierdzą greccy politycy. Wbrew temu, co można przeczytać w gazetach, wprowadzenie własnej waluty nie jest wcale aż tak skomplikowane i kosztowne.

Europa potrzebuje nowej stolicy

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 

Miał gruntownie zreformować Unię Europejską i dostosować ją do nowych wyzwań, a okazał się kompletną klapą. Traktat Lizboński, bo o nim mowa, stał się po prostu kolejnym biurokratycznym dokumentem, którego założenia oparte są o nieaktualne już założenia. Tymczasem Unia potrzebuje nie tyle kolejnej reformy, co przemyślenia na nowo jej celów i struktury – w tym również poważnej debaty nad tym, które miasto powinno być jej stolicą.

Więcej artykułów…

Strona 1 z 2

Spodobało się? Jesteś tu pierwszy raz? Zostań z nami na dłużej! Zapisz się na newsletter (w każdej chwili możesz się wypisać) i polub naszą stronę na Facebooku:

www.facebook.com/porteuropa.eu

Wpisz swój adres e-mail.
Będziesz otrzymywał nasz newsletter.
adres e-mail
Miasto