Tuesday, Feb 28th

Last update:06:53:52 PM GMT

You are here:

Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Współpraca i stosunki polsko-białoruskie

Szansa na ponowne uruchomienie odpraw pieszych w Kuźnicy

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 


Równo rok temu otwarto piesze przejście graniczne w Kuźnicy Białostockiej, zamknięte decyzją strony białoruskiej 1 października. Obecnie pojawia się szansa na ponowne jego otwarcie oraz na uruchomienie odpraw pieszych na przejściu w Bobrownikach.

 

Odprawa pieszych w Kuźnicy ruszy już w styczniu

Email Drukuj PDF

Jak dowiedział się portal „Port Europa”, w grudniu zakończą się prace modernizacyjne w Kuźnicy Białostockiej, polegające na przystosowaniu przejścia granicznego do ruchu pieszego. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez Podlaski Oddział Straży Granicznej, odprawy pieszych ruszą od stycznia.

Polub stronę Centrum Obsługi Obcokrajowców

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 

Prowadzisz firmę i chcesz w niej zatrudniać obcokrajowców? A może sam jesteś imigrantem i potrzebujesz porady w sprawach związanych z wyrobieniem Karty Polaka, pozwolenia na pracę, czy w codziennych problemach związanych z pobytem w Polsce?

Legalizacja pobytu obcokrajowców w Polsce

Email Drukuj PDF

Legalizacja pobytu w Polsce, pomoc w wyrobieniu wizy, zezwolenia na pracę, Karta Polaka - to główne kierunki działalności naszego partnera, firmy KDiK Personel.

 

Ona to potrafi

Email Drukuj PDF

Szczypatielnyj – brzmi tajemniczo, czy wiecie co to znaczy? Jak wytłumaczyć to po polsku? To rosyjskie słowo, a my już za parę dni będziemy w Chakasji. Zabieram je ze sobą i tam poszukam wyjaśnienia. Odwiedzimy Abakan, miasto w Federacji Rosyjskiej , w którym czeka na nas Polska. Mówią, że jest tam gdzie są Polacy. Chakasja - tak daleko i jednocześnie tak blisko….

Strona 1 z 3

Spodobało się? Jesteś tu pierwszy raz? Zostań z nami na dłużej! Zapisz się na newsletter (w każdej chwili możesz się wypisać) i polub naszą stronę na Facebooku:

www.facebook.com/porteuropa.eu

Wpisz swój adres e-mail.
Będziesz otrzymywał nasz newsletter.
adres e-mail
Miasto