Sunday, Feb 19th

Last update:04:36:18 PM GMT

You are here:

Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Akcja społeczna na rzecz obniżenia cen rozmów międzynarodowych

Dziękujemy firmie Klucz Mobile za pomoc rannym z Majdanu

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 4
SłabyŚwietny 

Klucz Mobile – to wirtualny operator, oferujący m. in. najniższe na polskim rynku ceny rozmów z Ukrainą. Ale to także coś więcej – to firma odpowiedzialna społecznie, która od samego początku aktywnie pomaga ukraińskiej społeczności w Polsce.

Zlikwidowali roaming, zapomnieli o Ukrainie

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 4
SłabyŚwietny 

Fot. Ihor Scibajlo

Przegłosowane kilka dni temu zniesienie roamingu wewnątrz UE to z pewnością dobra nowina dla konsumentów. Ale równocześnie decyzja ta oznacza jeszcze większe niż dziś odcięcie Ukrainy od reszty Europy – i to mimo podpisanej niedawno umowy stowarzyszeniowej.

Operatorzy telekomunikacyjni nie dorośli do globalizacji

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 

Telefonia komórkowa zdaje się być tą dziedziną, która kojarzy nam się z nowoczesnością i dynamizmem. A nowoczesność to również globalizacja, otwartość na nowe wyzwania, podróże, praca i nauka za granicą. Niestety, nic z tych rzeczy: pod względem otwartości na świat nasi operatorzy pozostali mentalnie nawet nie w średniowieczu (bo wtedy przynajmniej nie było granic i paszportów), ale w czasach głębokiej komuny.

Rynek telefonii komórkowej wymaga poważnej reformy

Email Drukuj PDF

Już ponad rok trwa akcja naszego portalu, której celem jest zwrócenie uwagi na nieuczciwe praktyki polskich operatorów komórkowych, zawyżających ceny rozmów zagranicznych z krajami Partnerstwa Wschodniego. Pojawiły się odpowiedzi na interwencje zaangażowanych w naszą inicjatywę polityków. Pora na kilka słów podsumowania i planów na przyszłość.

Interpelacja Filipa Kaczmarka w sprawie "Ukraina nie Afryka"

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 

Filip Kaczmarek Fot, Wikipedia

W nawiązaniu do prowadzonej przez portal "Port Europa" kampanii społecznej "Ukraina i Białoruś w UE. Telekomunikacja". Europoseł Filip Kaczmarek złożył zapytanie do Komisji Europejskiej w sprawie zawyżonych stawek rozmów telefonicznych pomiędzy UE a krajami Partnerstwa Wschodniego. Poniżej przedstawiamy treść interpelacji i odpowiedzi, udzielonej przez wiceprzewodniczącą Komisji Europejskiej. Równocześnie w imieniu osób zaangażowanych w naszą akcję dziękujemy Panu Posłowi za podjęcie interwencji.

Spodobało się? Jesteś tu pierwszy raz? Zostań z nami na dłużej! Zapisz się na newsletter (w każdej chwili możesz się wypisać) i polub naszą stronę na Facebooku:

www.facebook.com/porteuropa.eu

Wpisz swój adres e-mail.
Będziesz otrzymywał nasz newsletter.
adres e-mail
Miasto