Tuesday, Feb 28th

Last update:06:53:52 PM GMT

You are here:

Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Lasy

Od 8 lat jest vacat na stanowisku Dyrektora małopolskich Parków Krajobrazowych. Urząd Marszałkowski: nie zamierzamy tego zmieniać

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 3
SłabyŚwietny 

Stanowisko Dyrektora Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Małopolskiego od 2009 roku jest nieobsadzone. Kiedy możemy się spodziewać konkursu na to stanowisko? Raczej nieprędko.

Piotr Ciochoń, Natalia Nazim i Anna Cioch nominowani w plebiscycie „Osobowość Roku 2016”

Email Drukuj PDF

Fot. Gazeta Krakowska

Gazeta Krakowska ogłosiła listę kandydatów w prestiżowym plebiscycie „Osobowość roku”. Wśród nominowanych znalazł się m. in. Piotr Ciochoń ze strony „Ratujmy Bielańsko-Tyniecki Park Krajobrazowy” i inni aktywiści walczący o sprawy krakowskiej zieleni.

Małopolska: przetargi na plany ochrony dla Parków wygrywa ta sama firma. Zawartka nie zadbał o to, by informację o przetargach nagłośnić medialnie

Email Drukuj PDF

W Parkach Krajobrazowych Małopolski bez zmian - rozstrzygnięty niedawno przetarg na opracowanie planów ochrony trzech parków (w tym Bielańsko-Tynieckiego) wygrała firma KRAMEKO. Ta firma może się pochwalić regularną współpracą z Parkami. Z reguły to właśnie ona wygrywa przetargi na opracowanie planów ochrony, zaskoczenia nie było i tym razem.

Wkrótce decyzje w sprawie przyszłości parków krajobrazowych Małopolski

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 3
SłabyŚwietny 

Trwa kontrola nadzwyczajna w Zespole Parków Krajobrazowych Województwa Małopolskiego – poinformowały nas władze województwa. To efekt publikacji prasowych na temat sytuacji w Parkach, zapoczątkowanych przez portal „Port Europa”.

Dolinki Krakowskie bez planu ochrony. Dzika zabudowa potęguje korki na Górce Narodowej

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 8
SłabyŚwietny 

Bielańsko-Tyniecki Park Krajobrazowy to nie jedyny park, dla którego władze województwa nie opracowały planu ochrony. Podobny problem dotyczy Parku Krajobrazowego Dolinki Krakowskie, którego granice leżą w bezpośrednim sąsiedztwie krakowskich osiedli Górka Narodowa, Witkowice i Prądnik Biały.

Strona 1 z 4

Spodobało się? Jesteś tu pierwszy raz? Zostań z nami na dłużej! Zapisz się na newsletter (w każdej chwili możesz się wypisać) i polub naszą stronę na Facebooku:

www.facebook.com/porteuropa.eu

Wpisz swój adres e-mail.
Będziesz otrzymywał nasz newsletter.
adres e-mail
Miasto