Tuesday, Feb 28th

Last update:06:53:52 PM GMT

You are here:

Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Aktualności

Stop kumulacji roczników

Email Drukuj PDF

Fot. Sejm.gov.pl

To już ostatni moment, by skutecznie sprzeciwić się kumulacji roczników!

Wampiry na rolkach przejechały przez Katowice (video). Dowiedz się, kiedy następne przejazdy

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 

Nightskating Śląski Horror - pod taką nazwą odbył się w piątek 19 sierpnia nocny przejazd rolkarski przez Katowice. Frekwencja i pogoda dopisały, nastroje też - ogromne podziękowania dla organizatorów oraz zabezpieczającej imprezę Policji i karetki za wspaniałą imprezę! Poniżej - trzy filmiki z tego wydarzenia.

„Port Europa” wpisany na listę stron zakazanych w Federacji Rosyjskiej

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 4
SłabyŚwietny 

Od kilku dni część naszych Czytelników ma problem z dostępem do portalu „Port Europa”. Przy próbie wejścia na stronę pojawia się komunikat po rosyjsku z informacją, że dostęp do strony jest ograniczony z powodu wpisania serwisu na listę stron zakazanych w Federacji Rosyjskiej. Zdajemy sobie sprawę z tego, że osoby którym zablokowano dostęp nie przeczytają tego komunikatu (chociaż mogą go przeczytać np. z innego komputera), tym niemniej przepraszamy za niezależne od nas niedogodności i staramy się rozwiązać problem.

książki dla dziennikarzy

Email Drukuj PDF

Dziennikarstwo nie polega tylko na umiejętności pisania fajnych tekstów. Jeśli rzeczywiście chcesz rzetelnie wykonywać ten zawód, musisz poznać pewne podstawy teoretyczne, a więc przeczytać kilka - kilkanaście książek na temat prawa prasowego i autorskiego oraz mediów.

Spodobało się? Jesteś tu pierwszy raz? Zostań z nami na dłużej! Zapisz się na newsletter (w każdej chwili możesz się wypisać) i polub naszą stronę na Facebooku:

www.facebook.com/porteuropa.eu

Wpisz swój adres e-mail.
Będziesz otrzymywał nasz newsletter.
adres e-mail
Miasto