Tuesday, Feb 28th

Last update:06:53:52 PM GMT

You are here:

Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Wybory

Przygotowujemy ranking posłów

Email Drukuj PDF

Już za niecały rok odbędą się wybory parlamentarne. Nasz portal konsekwentnie namawia do tego, by przy urnie wyborczej głosować na konkretnego kandydata, zamiast kierować się przynależnością partyjną. Nasz ranking, wzorem poprzednio stworzonych rankingów europosłów, ma za zadanie pomóc Państwu w podjęciu świadomej decyzji.

 

Na kogo warto głosować w eurowyborach? Rekomendacje od Port Europa

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 

Głosujmy na ludzi, którzy coś konkretnego zrobili w ważnych dla nas sprawach. „Port Europa” w ciągu ostatnich dwóch lat prowadził kilka kampanii społecznych i poprosił o ich wsparcie polskich polityków. Teraz namawiamy do głosowania na tych, którzy wsparli nasze działania – niezależnie od opcji politycznej.

Walczymy o jawność instytucji publicznych

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 3
SłabyŚwietny 

Czy urzędnik zatrudniony w MSZ lub MSW musi pozostać anonimowy? To od zatrudnionych w ministerstwach pracowników niższego i średniego szczebla zależy kształt polityki, realizowanej później przez danego ministra. Dlaczego zatem instytucje te nie podają do publicznej wiadomości listy swoich pracowników, wraz z ich zakresem obowiązków i służbowym adresem mailowym?

Głosuj na ludzi, nie na partie. Port Europa chce zmienić polską politykę

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 4
SłabyŚwietny 

W mediach głównego nurtu oraz w tych „niepokornych” dominuje ogólne narzekanie na niską jakość polskiego parlamentaryzmu. Tymczasem przy okazji prowadzonej przez nasz portal akcji „Ukraina nie Afryka” okazało się, że nie taki polityk straszny, jak go malują. To już postanowione – zorganizujemy plebiscyt i będziemy aktywnie promować polityków, którzy podjęli interwencję w sprawach ważnych dla naszych Czytelników.

Spodobało się? Jesteś tu pierwszy raz? Zostań z nami na dłużej! Zapisz się na newsletter (w każdej chwili możesz się wypisać) i polub naszą stronę na Facebooku:

www.facebook.com/porteuropa.eu

Wpisz swój adres e-mail.
Będziesz otrzymywał nasz newsletter.
adres e-mail
Miasto