Tuesday, Mar 03rd

Last update:07:51:01 AM GMT

You are here:

Nauka języka słowackiego

Język słowacki Podręcznik dla początkujących

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 3
SłabyŚwietny 

Po co się uczyć języka słowackiego, skoro Słowacja jest małym krajem, a język jest zrozumiały? Na to pytanie jest wiele odpowiedzi. Jedną z nich jest to, że Słowacja jest naszym bliskim sąsiadem, a rola tego kraju i współpracy gospodarczej ze Słowacją stale rośnie - stąd znajomość języka słowackiego coraz częściej staje się istotnym atutem na rynku pracy. Drugą przyczyną jest to, że język słowacki jest co prawda podobny do polskiego, ale kryje w sobie wiele pułapek.

Kursy języka słowackiego w Krakowie

Email Drukuj PDF

Rozszerzenie UE i Strefy Schengen, sukces gospodarczy Słowacji oraz wzrost znaczenia Krakowa jako środkowoeuropejskiego centrum outsourcingu – to główne przyczyny, tłumaczące wzrost popytu na pracowników znających język słowacki. Znajomość słowackiego i angielskiego często wystarcza, by z miejsca otrzymać dobrze płatną pracę w korporacji, a wakatów ciągle przybywa.

AhojSlovakia

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 

"AhojSlovakia Język Słowacki" jest firmą zajmujacą się nauką języka słowackiego, organizacją Letniej Szkoły Języka i Kultury Słowackiej, przekładami i tłumaczeniami w kombinacji język polski - język słowacki oraz pomocą w procesie rekrutacji i testowania znajomości języka słowackiego u potencjalnych pracowników.

Bezpłatny internetowy kurs języka słowackiego

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 16
SłabyŚwietny 

Lubisz Słowację i chcesz poznać język sąsiadów zza Tatr? Języka słowackiego uczy się bardzo łatwo, gdyż jest on podobny do polskiego. Jednak nie oznacza to, że bez jego uczenia się wszystko zrozumiesz - w słowackim jest wiele zdradliwych słów, które brzmią tak samo, jak polskie, a znaczą coś zupełnie innego.

----

Zobacz też:

Noclegi w Bratysławie

Hotele w Wiedniu

Spodobało się? Jesteś tu pierwszy raz? Zostań z nami na dłużej! Zapisz się na newsletter (w każdej chwili możesz się wypisać) i polub naszą stronę na Facebooku:

www.facebook.com/porteuropa.eu

Wpisz swój adres e-mail.
Będziesz otrzymywał nasz newsletter.
adres e-mail
Miasto