Thursday, Mar 30th

Last update:05:12:17 PM GMT

You are here:

Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Bezpłatny internetowy kurs języka słowackiego (AKTUALIZACJA - wznowienie kursu)

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 20
SłabyŚwietny 

Lubisz Słowację i chcesz poznać język sąsiadów zza Tatr? Języka słowackiego uczy się bardzo łatwo, gdyż jest on podobny do polskiego. Jednak nie oznacza to, że bez jego uczenia się wszystko zrozumiesz - w słowackim jest wiele zdradliwych słów, które brzmią tak samo, jak polskie, a znaczą coś zupełnie innego.

Nauka języka słowackiego jest bardzo przyjemna i jest to właściwie hobby, ale równocześnie można ją potraktować jako inwestycję w przyszłość. W ostatnich latach wielu polskich pracodawców szuka osób, znających ten język, ucząc się go możesz więc zdobyć ciekawy punkt w CV i wyróżnić się wśród potencjalnych kandydatów. Ale też możesz go uczyć się tylko dla siebie, by zabłysnąć przed znajomymi podczas wycieczek na Słowację.

Od teraz nauczyć się podstaw tego języka możesz nawet, jeśli mieszkasz daleko od Słowacji. Zapisując się na nasz bezpłatny kurs, który przygotowaliśmy dla czytelników portalu Port Europa przy współpracy z firmą Ahoj Slovakia - język słowacki, co 3-5 dni będziesz dostawać na swoją skrzynkę pocztową lekcje języka słowackiego wraz z ciekawymi informacjami o Słowacji, a także newsletter naszego portalu oraz informacje od Ahoj Slovakia. Z kursu, jak i z newslettera będzie można się w każdej chwili wypisać, wystarczy do tego jedno kliknięcie w link rezygnacji, umieszczony na dole każdego maila.

Ideą kursu jest to, by nie tylko nauczyć Cię podstaw języka, ale też wprowadzić szerzej w słowackie realia. W mailach podpowiemy, gdzie warto pojechać na wycieczkę, podamy namiary na ciekawe artykuły o Słowacji, doradzimy, jak tanio podróżować i wypoczywać w tym kraju.

Zapisz się więc na nasz kurs, wypełniając poniższy formularz - nic nie ryzykujesz, gdy się nie spodoba, zawsze się możesz wypisać. Mam jednak nadzieję, że dotrwasz w nauce do końca i będziesz polecać nasz kurs znajomym (np. poprzez portale społecznościowe).

Email
Miejscowość
Dlaczego chcesz się uczyć j. słowackiego?
Zgadzam się z polityką prywatności

Więcej:

Lubisz nasz portal? Nie blokuj reklam!

Komentarze  

 
0 #1 Dawid 2012-07-30 19:20
Dzięki za ciekawy pomysł na spędzenie popołudnia z kursem i rozruszanie szarych komórek:)

Dawid
Cytować
 
 
+1 #2 Przemysław 2012-09-01 11:44
Link do polityki prywatności znajduje się w mailu, który otrzymujemy PO rejestracji (absurd) :o
http://porteuropa.eu/portal/o-portalu/2442-polityka-prywatnoci
Cytować
 
 
+1 #3 mariusz 2012-10-08 14:29
Dzieki za kurs j. słowackiego. Chętnie skorzystam po raz drugi.
Cytować
 
 
+4 #4 mariusz 2012-10-08 14:31
Z utesknieniem czekam na kurs j. czeskiego. Pozdrawiam.
Cytować
 
 
0 #5 JanoP 2013-02-17 20:06
Čo - to sa dá pochytoť aj v rámci internetovej komunikácie. Pokiaľ je živá, vecná, kultúrna. Pokiaľ má nejaký konkrétny, racionálny rámec, prípadne aj s konkrétnym realizačným výstupom (napríklad spoločné stretnutia v rámci turistiky a podobne).
Cytować
 
 
-3 #6 Rafcio 2016-01-30 16:33
Uwaga błąd językowy. Nauczacie słowiańszczyzny , a polszczyzny nie znacie.
"W mailach podpowiemy, gdzie warto pojechać na wycieczkę,[...]" DOKĄD warto pojechać na wycieczkę, bo "gdzie" oznacza "w którym miejscu" a DOKĄD "do jakiego miejsca. Proszę to mieć na uwadze w słowaczczyźnie jest KAM, a oni nigdy nie mylą KDE z KAM.
http://portalwiedzy.onet.pl/140210,,,,dokad,haslo.html
http://sjp.pwn.pl/sjp/dokad;2452992.html
Cytować
 
 
0 #7 moni 2016-11-14 21:10
30 zeta na mies to i ja moge zaplacic, chce sie nauczyc slowackiego
Cytować
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

----

Zobacz też:

Noclegi w Bratysławie

Hotele w Wiedniu

Spodobało się? Jesteś tu pierwszy raz? Zostań z nami na dłużej! Zapisz się na newsletter (w każdej chwili możesz się wypisać) i polub naszą stronę na Facebooku:

www.facebook.com/porteuropa.eu

Wpisz swój adres e-mail.
Będziesz otrzymywał nasz newsletter.
adres e-mail
Miasto