Tuesday, Feb 28th

Last update:06:53:52 PM GMT

You are here:

Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Bezpłatny internetowy kurs języka słowackiego (AKTUALIZACJA - KURS ZAWIESZONY)

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 20
SłabyŚwietny 

Lubisz Słowację i chcesz poznać język sąsiadów zza Tatr? Języka słowackiego uczy się bardzo łatwo, gdyż jest on podobny do polskiego. Jednak nie oznacza to, że bez jego uczenia się wszystko zrozumiesz - w słowackim jest wiele zdradliwych słów, które brzmią tak samo, jak polskie, a znaczą coś zupełnie innego.

Nauka języka słowackiego jest bardzo przyjemna i jest to właściwie hobby, ale równocześnie można ją potraktować jako inwestycję w przyszłość. W ostatnich latach wielu polskich pracodawców szuka osób, znających ten język, ucząc się go możesz więc zdobyć ciekawy punkt w CV i wyróżnić się wśród potencjalnych kandydatów. Ale też możesz go uczyć się tylko dla siebie, by zabłysnąć przed znajomymi podczas wycieczek na Słowację.

Od teraz nauczyć się podstaw tego języka możesz nawet, jeśli mieszkasz daleko od Słowacji. Zapisując się na nasz bezpłatny kurs, który przygotowaliśmy dla czytelników portalu Port Europa przy współpracy z firmą Ahoj Slovakia - język słowacki, co 3-5 dni będziesz dostawać na swoją skrzynkę pocztową lekcje języka słowackiego wraz z ciekawymi informacjami o Słowacji, a także newsletter naszego portalu oraz informacje od Ahoj Slovakia. Z kursu, jak i z newslettera będzie można się w każdej chwili wypisać, wystarczy do tego jedno kliknięcie w link rezygnacji, umieszczony na dole każdego maila.

Ideą kursu jest to, by nie tylko nauczyć Cię podstaw języka, ale też wprowadzić szerzej w słowackie realia. W mailach podpowiemy, gdzie warto pojechać na wycieczkę, podamy namiary na ciekawe artykuły o Słowacji, doradzimy, jak tanio podróżować i wypoczywać w tym kraju.

Zapisz się więc na nasz kurs, wypełniając poniższy formularz - nic nie ryzykujesz, gdy się nie spodoba, zawsze się możesz wypisać. Mam jednak nadzieję, że dotrwasz w nauce do końca i będziesz polecać nasz kurs znajomym (np. poprzez portale społecznościowe).

AKTUALIZACJA 6.10.2016

W związku z wprowadzeniem opłat przez Freebot.pl od 15 października, zmuszeni jesteśmy zawiesić dalsze funkcjonowanie kursu w formacie bezpłatnym. Środki na opłacenie systemu do rozsyłki lekcji nie są co prawda duże i w normalnych warunkach spokojnie dalibyśmy radę je pokryć z wpływów z reklam Google Adsense, uzyskiwanych dzięki osobom odwiedzającym nasz portal. Niestety, od kilku lat polscy internauci wpadają na "genialny" ich zdaniem pomysł, by włączać na swoim komputerze lub telefonie program do blokowania reklam typu Adblock, który sprawia, że mimo ogromnego ruchu na stronie nie otrzymujemy z tego tytułu nawet tych skromnych 27 zł/mies. które są potrzebne do obsługi danego kursu. Wskutek tego, zapisy na kurs zostają zawieszone do odwołania. Mamy nadzieję, że uda się je wznowić jeszcze przed końcem 2016 roku.

Stanie się tak jeśli zostanie spełniony jeden z dwóch warunków:

- dzięki systemowi dobrowolnych wpłat od użytkowników uda się uzyskać przynajmniej 300 zł/mies. na pokrycie minimalnych stałych kosztów naszej działalności, np. opłat za hosting naszych bezpłatnych kursów internetowych

- użytkownicy przestaną stosować program do blokowania reklam przynajmniej w odniesieniu do naszej strony.

Żeby nie zostać źle zrozumianym: 27 zł/miesięcznie nie jest problemem i dlatego właściciel portalu z własnej kieszeni wyłoży tę kwotę na dalsze istnienie trzech kursów: języka polskiego dla Ukraińców, języka ukraińskiego dla Polaków i języka polskiego dla Słowaków. To już 81 zł/mies. Kursów jest jednak o wiele więcej i kosztu ich hostingowania nie może ponosić jedna osoba.

Mam nadzieję, że wkrótce uda się znaleźć sposób wyjścia z tej sytuacji.

Jakub Łoginow

Więcej:

Lubisz nasz portal? Nie blokuj reklam!

Port Europa – sześć lat minęło. Co dalej? Dowiedz się, jak wesprzeć nasz portal

Komentarze  

 
0 #1 Dawid 2012-07-30 19:20
Dzięki za ciekawy pomysł na spędzenie popołudnia z kursem i rozruszanie szarych komórek:)

Dawid
Cytować
 
 
+1 #2 Przemysław 2012-09-01 11:44
Link do polityki prywatności znajduje się w mailu, który otrzymujemy PO rejestracji (absurd) :o
http://porteuropa.eu/portal/o-portalu/2442-polityka-prywatnoci
Cytować
 
 
+1 #3 mariusz 2012-10-08 14:29
Dzieki za kurs j. słowackiego. Chętnie skorzystam po raz drugi.
Cytować
 
 
+4 #4 mariusz 2012-10-08 14:31
Z utesknieniem czekam na kurs j. czeskiego. Pozdrawiam.
Cytować
 
 
0 #5 JanoP 2013-02-17 20:06
Čo - to sa dá pochytoť aj v rámci internetovej komunikácie. Pokiaľ je živá, vecná, kultúrna. Pokiaľ má nejaký konkrétny, racionálny rámec, prípadne aj s konkrétnym realizačným výstupom (napríklad spoločné stretnutia v rámci turistiky a podobne).
Cytować
 
 
-1 #6 Rafcio 2016-01-30 16:33
Uwaga błąd językowy. Nauczacie słowiańszczyzny , a polszczyzny nie znacie.
"W mailach podpowiemy, gdzie warto pojechać na wycieczkę,[...]" DOKĄD warto pojechać na wycieczkę, bo "gdzie" oznacza "w którym miejscu" a DOKĄD "do jakiego miejsca. Proszę to mieć na uwadze w słowaczczyźnie jest KAM, a oni nigdy nie mylą KDE z KAM.
http://portalwiedzy.onet.pl/140210,,,,dokad,haslo.html
http://sjp.pwn.pl/sjp/dokad;2452992.html
Cytować
 
 
0 #7 moni 2016-11-14 21:10
30 zeta na mies to i ja moge zaplacic, chce sie nauczyc slowackiego
Cytować
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Spodobało się? Jesteś tu pierwszy raz? Zostań z nami na dłużej! Zapisz się na newsletter (w każdej chwili możesz się wypisać) i polub naszą stronę na Facebooku:

www.facebook.com/porteuropa.eu

Wpisz swój adres e-mail.
Będziesz otrzymywał nasz newsletter.
adres e-mail
Miasto