Tuesday, Feb 28th

Last update:06:53:52 PM GMT

You are here:

Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Pomysły na biznes z Ukrainą, biznes polsko-ukraiński

Ukraińskie Wina już w Polsce!

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 

Firma ‘Odessa Wine’ specjalizuje się w imporcie wina ukraińskiego. Posiada wina wysokiej jakości, ze wszystkich zakątków świata. 'Odessa wine' jest ekskluzywnym importerem i dystrybuterem w Polsce elitarnej ukrainskej marki ‘Trubetskoy’.

 

Jak założyć sklep ukraiński w Polsce

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 22
SłabyŚwietny 

Ukraińskie produkty cieszą się ogromnym zainteresowaniem polskich konsumentów, w tym również licznie mieszkających w Polsce imigrantów z Ukrainy i Białorusi. Wciąż jednak produkty spożywcze z Ukrainy są w polskich sklepach prawie niedostępne – wyjątkiem jest ukraińskie piwo. To idealna sytuacja dla drobnych przedsiębiorców, którzy mogą otworzyć w polskich miastach sklep ukraiński – jest pewne, że będzie się on cieszył powodzeniem niezależnie od lokalizacji, a klienci sami będą go sobie wzajemnie polecać.

 

Zakupy na Ukrainie – nie tylko wódka i papierosy

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 39
SłabyŚwietny 

Ze względu na rekordowo niski kurs hrywny właśnie tej wiosny warto zaplanować wycieczkę na Ukrainę. Bajeczny Lwów, malownicze Jeziora Szackie, majestatyczne ukraińskie Karpaty, złote kopuły kijowskich cerkwi, średniowieczne zamki Podola, czy czekające na odkrycie przez polskich turystów Polesie – to wszystko jest na wyciągnięcie ręki po śmiesznie niskich (z punktu widzenia osoby zarabiającej w złotówkach) cenach.

Ukraiński keczup jest już w Polsce. Czekamy na kolejne produkty spożywcze z Ukrainy

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 11
SłabyŚwietny 

Fot. www.winiary.pl

W naszym artykule sprzed roku namawialiśmy Ukraińców do szerszego wejścia ze swoimi produktami spożywczymi na polski rynek, a polskich przedsiębiorców – do zajęcia się importem tych produktów. Nasze pomysły powoli zaczynają być wprowadzane w życie.

 

E-mail-marketing i sklepy internetowe: otwórzmy się na klientów z Ukrainy, Białorusi i Słowacji

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 

Jedną z podstawowych zalet internetu jest jego globalny charakter, który sprawia, że w sieci granice nie istnieją. Ta wydawałoby się oczywista prawda wciąż nie jest uświadamiana przez polskich reklamodawców i właścicieli e-sklepów, którzy w swoich działaniach marketingowych niepotrzebnie ograniczają się tylko do krajowego rynku, zamykając się na potencjalnych klientów z Czech, Słowacji, Ukrainy i Białorusi.

Strona 1 z 2

Spodobało się? Jesteś tu pierwszy raz? Zostań z nami na dłużej! Zapisz się na newsletter (w każdej chwili możesz się wypisać) i polub naszą stronę na Facebooku:

www.facebook.com/porteuropa.eu

Wpisz swój adres e-mail.
Będziesz otrzymywał nasz newsletter.
adres e-mail
Miasto