Tuesday, Feb 28th

Last update:06:53:52 PM GMT

You are here:

Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Ukraina turystyka wycieczki do Lwowa Kijowa Czarnobyla na Krym, porady dla podróżujących na Ukrainę

Ukraina traci kolejny sezon turystyczny i nie zarobi setek milionów euro. Na własne życzenie

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 19
SłabyŚwietny 

Ukraińskie Karpaty

Dwa lata temu Polacy z ogromnym zaangażowaniem wspierali ukraiński Majdan, a następnie współczuli Ukrainie w związku z rosyjską agresją wobec Krymu i Donbasu. Coraz trudniej jest jednak być obywatelem UE wspierającym ukraińskie pragnienia do integracji europejskiej i dobrobytu. Ukraina postawiła się w roli żebraka, krzyczącego, jak bardzo cała Europa musi jej współczuć i pomagać – a sama nie zrobiła niczego, by napełnić kulejący budżet wpływami z turystyki, choć w tym przypadku pieniądze dosłownie leżą na ulicy.

 

Wakacje nad Morzem Azowskim. Turystyka (prawie) ekstremalna, ale potrzebna

Email Drukuj PDF

Na portalu „Port Europa” udowadniamy, że popularny w zeszłych latach wśród polskich turystów Krym wcale nie jest niezastąpiony. Na kontrolowanym przez Kijów wybrzeżu jest mnóstwo miejsc, wcale nie gorszych od Jałty, Ałuszty, Feodozji czy Kerczu.

 

Co zamiast Krymu? Krótki przewodnik po czarnomorskich kurortach

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 15
SłabyŚwietny 

Akerman. Fot. Urząd Miasta Biłhorod-Dnistrowski

W minionych latach Polacy dość chętnie jeździli na Krym, a po jego aneksji przez Rosję nie przerzucili się na wypoczynek w innych czarnomorskich kurortach. Powód jest prosty – przeciętny Polak kojarzy tylko Krym i Odessę, a pozostałe nadmorskie miejsca wypoczynku są w Polsce kompletnie nieznane.

 

Wakacje na bezludnej wyspie. To nie Tanzania, to Ukraina

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 8
SłabyŚwietny 

Po aneksji Krymu większość Polaków, którzy wcześniej wypoczywali na tym półwyspie, w ogóle przestała jeździć nad ukraińskie morze. Niesłusznie. Wbrew mylnemu stereotypowi, na wybrzeżu kontrolowanym przez Kijów jest mnóstwo pięknych miejsc, które w niczym nie ustępują Krymowi - a nie ma tam dzikich tłumów ani wysokich cen, typowych dla przedwojennej Jałty.

 

Szybki wypad na dzień do Odessy? Taniej niż nad polskie morze

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 16
SłabyŚwietny 

Fot. Urząd Miasta Odessa

W ostatnich latach Krym był bardzo popularnym kierunkiem wyjazdów wakacyjnych Polaków. Tymczasem ukraińskie wybrzeże Morza Czarnego – to nie tylko okupowany półwysep, ale także Odessa oraz mnóstwo innych miejsc, w których warto spędzić tegoroczne wakacje, lub choćby wyskoczyć na weekend.

 

Strona 1 z 5

Spodobało się? Jesteś tu pierwszy raz? Zostań z nami na dłużej! Zapisz się na newsletter (w każdej chwili możesz się wypisać) i polub naszą stronę na Facebooku:

www.facebook.com/porteuropa.eu

Wpisz swój adres e-mail.
Będziesz otrzymywał nasz newsletter.
adres e-mail
Miasto